Chale Candeia
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Chale Candeia Passa Quatro προσφέρει πισίνα, καθώς και σάουνα για χαλάρωση μετά από μια κουραστική μέρα.
Η καταφύγιο με 1 υπνοδωμάτιο διαθέτει μπάνιο με μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Υπάρχουν επίσης πετσέτες.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Floresta Nacional de Passa Quatro1,2 χλμ.
- Pico Pedra Da Mina2,9 χλμ.
- Poco do Manaca3 χλμ.
- Σιδηρόδρομος Serra da Mantiqueira Scenic Train3 χλμ.
- Cachoeira do Iporã2,6 χλμ.
- Ingazeiro2,9 χλμ.
- Εθνικό Δάσος του Πάσα Κουάτρο2 χλμ.
- Jardineira Anos 303,1 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Σάουνα
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Chale Candeia έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Chale Candeia μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Chale Candeia;
Το κόστος διαμονής σε η βίλα Chale Candeia αποτελεί 110$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Chale Candeia;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Chale Candeia με το κατοικίδιο ζώο σας.